Tır Brandası

Tır Brandası

Tır Brandası

Tır Brandası

0212 522 29 15

0532 745 06 85

> Ürünler > Branda Modelleri > Tır Brandası >
Tır Brandası
Tır brandası, tırların içerisinde taşınan ürünlerin muhafaza edilmesini ve dış etkenlerden korunmasını sağlarken, aynı zamanda üzerlerine firmaların logo veya isimleri basılarak tırlara şık bir görüntü katar. Tır brandası, kumaşının kaliteli olması nedeniyle rüzgarın sürtünme hızından hasar görmeden uzun yıllar kullanabilirsiniz. Tır brandası, renk bakımından oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir, aynı zamanda örnek olarak kataloglarımızdan seçim yaparak tır brandası imalatına geçilebilir. Tır brandasının montajı firmamız tarafından yapılmakta olup, brandanın garantisi hem firmamız tarafından verilmektedir, hem de brandanın tedarik edildiği imalatçı tarafından garanti verilmektedir.

Tır brandası, renk solmazlık bakımından uzun yıllar kullanılabilir. Kolayca sökülüp, kaldırılması ve gerektiğinde tekrar kullanabilirlik yönünden hem zamandan tasarruf sağlar hem de maliyeti düşürür. Çiçek tente olarak yıllardır tır brandası imalatı ve montajı gerçekleştiriyoruz ve müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir felsefesi ile uzman kadromuzla hizmet veriyoruz.
Tır Brandası, Tır Brandası Çeşitleri, Tır Brandası Modelleri, Tır Brandası İmalatı, Tır Brandası Satışı, Tır Brandası Üretimi, Tır Brandası Fiyatları, Tır Brandası Firmaları, Tır Brandaları
4.9 stars, based on 98 reviews

Benzer Ürünler