Şantiye Çadırı

Şantiye Çadırı

Şantiye Çadırı

Şantiye Çadırı

0212 522 29 15

0532 745 06 85

> Ürünler > Çadır Modelleri > Şantiye Çadırı >
Şantiye Çadırı
Çağdaş Branda olarak Şantiye alanlarında yatakhane , yemekhane ve depo amaçlı kullanılan şantiye çadırlarını üretmekteyiz. İzolasyonlu ve izolasyonsuz olarak imal edilmektedir. Kolay kurulması ve söküldükten sonra az yer kaplaması nedeniyle şantiye alanlarında tercih edilmektedir. Her türlü zemine kolayca kurulum yapılmaktadır ( zeminin düz olması yeterlidir ) Her çadırda 1 adet menteşeli kapı standart olarak verilmektedir. İstenildiği takdirde 2. Kapı ve ara bölme perdeli olarak ta imalat yapılmaktadır.

Güneşe,Yağmura, çamura,kara ve rüzgara son derece dayanıklıdır. Demir iskelet aksamında ara bağlantı demirleri pimli ve kenetlenme şeklinde olarak imalat yapılmaktadır. Isı yalıtımı için her iki tarafı alüminyum folyo kaplı çift katlı balon şiltesi kullanılmadır. Dış yüzey brandası ise her türlü hava şartlarına dayanıklı pvc polyester branda kullanılmaktadır. İstenilen her ölçüde imalat yapılmaktadır.
Şantiye çadırı, Şantiye çadırları, Şantiye çadırı imalatı, Şantiye çadırı fiyat, Şantiye çadırı yapan firmalar, Şantiye çadırı çeşitleri, Şantiye çadırı kumaşları
4.9 stars, based on 98 reviews

Benzer Ürünler